ТМ "Вермісол"


пн-пт: 08:00 - 17:00
сб:       08:00 - 16:00
укр    рус    ВЕРМІСОЛ - ДОБРИВО ДЛЯ КВІТІВ"Вермісол" містить в собі в розчиненому вигляді: гумати, фульво-, аміно- кислоти, вітаміни, природні фітогормони, мікро-, та макроелементи, спори ґрунтових мікроорганізмів.

"Вермісол" застосовують як для позакореневого, так і для кореневого живлення для всіх видів квітів: квітучих, неквітучих, газонних тропічних, хвойних, кактусів; цитрусових і т.д. Особливо ефективний спосіб - це обприскування розчином 1:100 з водою кімнатної температури, майже для всіх видів кімнатних рослин та квітів, особливо для тих які потребують підвищеної вологості. Необхідне обприскування для тих видів рослин, в яких велике щільне листя, у тих що листя вгнуте в середину, загострено-овальні стрілковидні з отворами на листовій пластині, таким видам дуже потрібне внесення, розчину по листю (один раз в два тижні по листю, один-раз під корінь).

Потреба внесення "Вермісолу" у багатьох рослин різна. Рідше потрібно вносити на кактуси та інші секуленти, які акумулюють вологу з необхідними вітамінами та елементами і якої їм вистачає на більш тривалий час, а також несекуленти (лавр благородний, деякі драцени, корделіна південна) які теж потрібно підживлювати в 1,5 рази рідше ніж вологостійкі рослини. Ті що в природних умовах ростуть в болотистих низинах, вологих тропічних лісах кореневе підживлення 1 раз в два тижні розчином 1:50, і раз в місяць розчином 1:100 по листку.

Кореневе підживлення проводиться так, щоб розчин змочив ґрунт, і частково вилився через дренажні отвори.

Особливо потрібне, як кореневе підживлення так і позакореневе, коли листя в'яне, втрачає пружність.

Взимку рекомендується в 1,5 рази зменшити норму внесення "Вермісолу", тому що деякі сезонні види знаходяться в стані спокою. Дуже сприятливим є те, що розчин "Вермісолу" має слаболужну властивість, що сприятливо впливає на кореневу систему так і на поліпшення структури листя.

Розчин "Вермісолу" дає найкращі результати при комплексному внесенні, тобто 1 раз в два тижні по листку, 1 раз - під корінь.

І ще, якщо Ви придбали кімнатну рослину, то в ґрунті вже є корисні речовини, тому потрібно користуватись розчином "Вермісолу" через 2-3 тижні і лише згодом підживлювати рослину комплексним методом для того щоб запобігти дефіциту вітамінів, корисних елементів, профілактично застрахувати свою рослину від багатьох хвороб і поліпшити структуру ґрунту.

Не перший рік співпраці з багатьма тепличними господарствами, які вирощують кімнатні рослини та квіти, є позитивні відгуки щодо нашого препарату. Адже органічне, екологічно чисте добриво - це високий ефект при низьких витратах. В наш час хімічного прогресу та радіаційного фону - така рідкість мати гарні, здорові і якісні рослини, і препарат "Вермісол" забезпечує цю якість. Чудовий результат не застосовуючи хімії і більш того знижує вміст радіонуклідів, нітратів та важких металів.

Зберігання щойно зрізаних квітів: після зрізання занурити місцем зрізу в розчин 1:10 тримати квіти в розчині препарату 1:50 (на 1 л води, 2 столові ложки препарату).

Не припускається приготування розчинів і збереження препарату в неочищеній від палево-мастильних матеріалів тарі, а також його промерзання.

Препарат розбавляти розчином чистої води кімнатної температури.


Вверх

Замовити дзвінок


Залиште Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом робочого дня.Наприклад: 063 012 23 45


Передзвоніть мені!