ТМ "Вермісол"


пн-пт: 08:00 - 17:00
сб:       08:00 - 16:00
укр    рус    ГРУНТОВІ СУМІШІ "ВЕРМІГРУНТ"Ґрунтосуміші "Вермігрунт" - розроблені за ТУУ 24.1-2617804929-001:2005, для декоративних кімнатних рослин, розсади квітів та овочів для використання в домашніх умовах та сільському господарстві.

Грунтосуміші "Вермігрунт" ТЕРМІЧНО ОБРОБЛЕНІ, А ТАКОЖ ПЕРЕВІРЕНА НА ВІДСУТНІСТЬ НЕМАТОДИ ТА КАРАНТИННИХ БУР’ЯНІВ. Вони позитивно впливають на розвиток і зростання рослин.

До складу ґрунтосумішей "Вермігрунт" входить: торф, дернова земля, листвяна земля, пісок а також 20% - біогумусу, який має оздоровчий вплив на землю, а також багату мікрофлору, серед якої є мікроорганізми які засвоюють азот із повітря і виробляють біологічно активні речовини.

Результати дослідів, проведених в різних країнах світу, свідчать про те, що біогумус сприяє інтенсифікації розвитку та росту всіх сільськогосподарських та декоративних культур. Проте найвищий ефект спостерігається при вирощуванні овочів і квітів, а також розсади в ґрунтовій суміші до складу якої входить біогумус.

Завдяки біологічній активності і поживній повноцінності ґрунтосуміші "Вермігрунт": прискорюють проростання насіння, підвищують стійкість рослин до хвороб, інтенсифікують ріст і розвиток культур, які вирощуються на ньому, прискорюють дозрівання плодів.

Ґрунтосуміші "Вермігрунт" із біогумусом забезпечують всіма необхідними поживними речовинами та вітамінами всі рослини. У кімнатних рослин зміцнюється коренева система, листя стає насиченого зеленого кольору, збільшується зелена маса листя, покращуються декоративні якості, покращується формування куща. У квітів висаджених у ґрунтосуміші "Вермігрунт" прискорюється утворення бутонів та цвіту, збільшуються розміри квітів, підсилюється схильність до махровості, подовжуються квітконіжки. Ґрунтосуміші "Вермігрунт" для розсади можливо використовувати як добриво при висадці розсади та насіння у ґрунт, додавати безпосередньо у лунку та рядки. Розсада висаджена у ґрунтосуміші "Вермігрунт" швидше проростає, має підвищений імунітет, покращується укорінення після висадки у відкритий ґрунт.

Застосування ґрунтосумішей "Вермігрунт" приватного вермігосподарства – це можливість забезпечити найкращий результат за прийнятну ціну.


Вверх

Замовити дзвінок


Залиште Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом робочого дня.Наприклад: 063 012 23 45


Передзвоніть мені!