ТМ "Вермісол"


пн-пт: 08:00 - 17:00
сб:       08:00 - 16:00
укр    рус    ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТПриватне вермігосподарство ф.о.п. Бабія І.В. виробляє органічний, екологічно чистий, високоефективний біостимулятор росту і розвитку рослин "ВЕРМІСОЛ".

"Вермісол" - рідина з запахом характерним для препарату зі слабколуговою реакцією, яка одержується з біогумусу - продукту переробки червоним каліфорнійським черв'яком підстилкового гною великої рогатої худоби. Цілком безпечний в користуванні і не потребує характерних для інших добрив засобів безпеки.

"Вермісол" виготовляється за ТУУ 15.2-2336711650. 001-2003, містить у собі в розчиненому стані: гумати, фульвокислоти, амінокислоти, вітаміни, природні фітогормони, мікро - та макроелементи і спори ґрунтових мікроорганізмів. Технологічний процес одержання "Вермісолу" дозволяє зберегти в цілісності всі властивості, біогумусу, з якого він утворюється. Позакореневе підживлення дозволяє через листя живити рослини необхідними мікроелементами.

Препарат позитивно впливає на розвиток і зростання рослин, поліпшуючи фотосинтез листя. Це не тільки потужний стимулятор, а й ефективний лікарський препарат. Обробка "Вермісолом" збільшує інтенсивність живлення кореневої системи і всієї рослини в цілому.

"Вермісол" може застосовуватись із усіма фунгіцидами, гербіцидами й інсектицидами, що дозволяє вносити його разом із цими препаратами, не порушуючи технологічного процесу і його використання не потребує додаткових витрат. Технологія користуванням препаратом поширюється на всі сільськогосподарські культури: злакові, бобові, овочеві, баштанні, плодово-ягідні, виноград та інші.

Технологічний цикл припускає три фази обробітку, кожна з яких дає збільшення врожаю до десяти і більше відсотків.

1) Обробка насіння "Вермісолом" пригнічує збудників захворювань рослин, що дозволяє скоротити норму протруйника в 2 і більше разів. Оброблене насіння дає більший відсоток схожості, терміни пророщування насіння скорочуються на 4-6 днів, коренева система більш потужна, збільшується коефіцієнт кущіння.

2) Перше позакореневе підживлення проводиться у фазі 3-5 листків разом з гербіцидами або без них там, де немає бур'янів. Це пов'язано з тим, що "Вермісол" стимулює ріст не тільки культурних рослин, а і бур'янів, посилений ріст яких не дає належного розвитку культурі. Обробка пригнічує захворювання, збільшує зелену масу рослин, покращує фотосинтез рослин, що благотворно впливає на підвищення продуктивності сільгоспкультур.

3) Друге позакореневе підживлення проводиться для зернових у фазі колосіння, для овочевих під час формування плоду. Обробка збільшує продуктивність рослин і покращує якість продукції.

Три цих етапи є повним технологічним циклом. Позакореневе підживлення всіх культур можливо проводити більше 2-х разів. Особливо це стосується культур, схильних до захворювань. Такі оброблення можна проводити через 8-12 днів. Збільшена доза внесення препарату дає кращий ефект.

Одна тонна "Вермісолу" забезпечує внесення на 60 га площі за повним циклом.

З 1999 р. "Вермісол" використовувався в більшості областях України, республіці Крим та Бєларусі. При неповній технології обробки прибавка врожаю овочевих культур склала до 50% і більше збільшення врожаю зернових до 30%; якість пшениці - не нижче 3-го класу.

Висновки Інституту агроекології і біотехнології (м. Київ), Інституту фізіології і генетики рослин (м. Київ), Інституту цукрового буряку (м. Київ), Подільської Станції досліду рослин (Агрономічне, м. Вінниця), Верхнєхортицької Станції досліду рослин (м. Запоріжжя), Об'єднання "Массандра" радгоспзавода "Тавріда" (АР Крим), Подільської Станції садівництва (Ведмеже Вушко, м. Вінниця), Агрофірми "Семко" (м. Вінниця), фірми "Агромирів" (м. Немирів), с.п. ім. Богдана Хмельницького (Вінницька обл.), с.п. "Прогрес" (Вінницька обл.), Агрофірма "Галс", Агрофірма "Вікторія Агро" (м. Хмельницький), фірми "Баварія Гарден" мережа магазинів "Зелений Світ", ДАК "Хліб України", ООО "Украфлора", Агрофірми "Аґрус" (м. Київ), “Насіння України” (м. Київ) і ряд інших сільгосппідприємств всіх регіонів України підтверджують високу ефективність застосування "Вермісолу".


Вверх

Замовити дзвінок


Залиште Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом робочого дня.Наприклад: 063 012 23 45


Передзвоніть мені!