ТМ "Вермісол"


пн-пт: 08:00 - 17:00
сб:       08:00 - 16:00
укр    рус    ВИКОРИСТАННЯ ВЕРМІКОМПОСТУ (БІОГУМУСУ)Високоефективне, екологічно чисте органічне добриво з явно вираженою пролонгованою дією. Утворюється на базі копролітів черв'яків. У його формуванні беруть участь мікрофлора і мікрофауна, що входять до складу екосистеми компостованих відходів.

Біогумус містить в добре збалансованій і легкозасвоюваній формі всі необхідні для живлення рослин речовини. Крім того, в нім представлені практично всі мікроелементи, ферменти, гормони і інші речовини.

Біогумус містить багату мікрофлору, яка на повітрі бурхливо розмножується, а слиз, що виділяється черв'яками, і камедисті речовини сприяють більшій стабільності копролітів. Ця мікрофлора стократно перевищує таку в гної тварин. У 1 гр. 2000 мільярдів колоній бактерій, а в гної відповідно 150-350 млн. За змістом гумусу вермікомпост перевершує гній в 7-8 разів, а по ефективності в 10-15 разів.

Під впливом бактерій ще в кишечнику черв'яків частинки склеюються в міцні глиняно-гумусні комплекси, що надалі перешкоджає швидкому руйнуванню копролітів під впливом вітру і води.

Гранулярність біогумусу надає на ґрунт багатобічну дію. Він сприяє підвищенню рівня структурної ґрунтів, сприяє поліпшенню водо- і газообмінних процесів, знижує ефект закисляння, викликаний мінеральними добривами, збагачує ґрунти біологічними об'єктами і тому подібне Внесення біогумусу оздоровляє ґрунт, стимулює біохімічні процеси, підвищує чисельність корисних мікроорганізмів в ґрунті, покращує її агрохімічні і фізичні властивості, забезпечує екологічну чистоту продукції. Гумінові кислоти розчиняють і утримують в ґрунті важкі метали і не дозволяють їм потрапляти в рослини.

Біогумус відрізняється підвищеною концентрацією живильних речовин, які успішніше використовуються рослинами, чим в тих випадках, коли ці речовини розподілені в ґрунті рівномірно. Ефект біогумусу виявляється на всіх етапах: на етапі проростання, зростання на ранній стадії, цвітінні і плодоносінні рослини. Застосування біогумусу підвищує врожайність, підсилює імунітет рослин, але і скорочує терміни дозрівання на 1-2 тижні.

На відміну від гною біогумус не володіє інертністю - рослини реагують відразу на нього. Один грам біогумусу акумулює близько 7 грамів вологи, і поступово її виділяє для живлення рослин.

Біогумус можна вносити навесні під перекопування, можна насипати в лунки для розсади, в рядки для посіву насіння. Біогумус додають в посадочні суміші для вирощування розсади і кімнатних рослин. "Пересолити" біогумусом ґрунт неможливо, чим більше вносите, тим краще.

Зразкові норми внесення:

під перекопування або спушення - 30-50 кг на сотку. Ми рекомендуємо дуже ефективне локальне внесення біогумусу під корінь при посадці або в рядок при висадженні насіння.

для посіву насіння - 150 грама на погонний метр, при висадці розсади в ґрунт - 1-2 жмені в лунку; при висадці розсади томатів - 0,5-1,0 літра в лунку; під картоплю - 0,5-1,0 літра в лунку;

під овочі - до 2 л/кв.м, або 0,150 л/пог.м.; ягідні - 0,5-1,0 л під кущ; плодові - 1-2 л під дерево;

ґрунт під огірками мульчуйте біогумусом шаром 1-2 см; ґрунт під полуницею мульчуйте біогумусом шаром 1-2 см;

ґрунт під плодовими деревами не перекопуйте, а мульчуйте шаром біогумусу 2-3 см (0,5-2 л) один двічі в рік;

Можна також робити водний настій біогумусу, який використовується для замочування насіння, поливу розсади, кімнатних рослин, городних культур. Спосіб приготування: 1 літр біогумусу розмішати в 10 л води і дати відстоятися протягом доби. Вода набуває кольору сподіваючись. Осад можна використовувати для підгодівлі кімнатних рослин. Отриманим настоєм замочують насіння капусти, огірків, томатів на 12 годин. Для поливу рослин настій розбавляють ще двома частинами води.

Ще один спосіб застосування: у великій ємкості (бочці) теплої води розчиняємо біогумус те отримання густої рідоти. Цим розчином поливаємо ямки перед висадкою розсади.

Ефективність застосування біогумусу

При використанні надбавка урожаю: капуста - до 42%, солодкий перець - до 70-85%, огірки - до 50%, томати - до 50%, кукурудза - до 57%, соняшник - до 108%, зернових - 30-40%, морква, картопля - 30-45%, овочів - 35-40%.

Поліпшуються смакові якості, збільшується кількість живильних елементів, вітамінів, поліпшується збереження.

Начебто, переваги досить. Але і це ще не все. Метод стає ще ефективнішим • при комплексному використанні біогумусу з рідкою підгодівлею для рослин, приготованою за спеціальною технологією рідка витяжка з самого біогумусу.

Вермісол - приготована за особливою технологією рідка витяжка з біогумусу. Містить розчинні природні гумати, комплекс макро- і мікроелементів, корисних мікроорганізмів, амінокислоти, вітаміни, фунгіциди, хітиназу - природний фермент, що відлякує шкідливих комах. Застосовується для кореневої і некорневої підгодівлі рослин.

Застосування рідкої підгодівлі стимулює біологічні процеси в рослинах - покращує їх дихання, формування вітамінів, моно- і полісахаридів, несе захисну функцію від комах - шкідників, грибків, патогенної мікрофлори. На різних стадіях розвитку рослин активізує їх вегетацію і плодоносіння.

Існують методики застосування біогумусу і Вермісолу. Але не можна сказати, що вони носять характер строгих рекомендацій, і будь-які відхилення від них можуть привести до негативних результатів. Метод тим і хороший, що він дозволяє кожному великодосвідченому фермерові, дачникові, садівникові, городникові, дизайнерові, квітникареві, діяти по власному розумінню і продовжувати подальше вивчення і розвиток методу. Важливо пам'ятати, що гумусом перегодувати рослини не можна. Рослина само візьме з нього, те, що йому вимагається і тоді, коли треба.

Так дайте ж нам ці методики цю продукцію! - скаже жадаючий гармонії рослинник. І він має рацію. Впровадження принципів екологічного землеробства, звичайно ж, необхідне і в широких масштабах, на крупних сільхоз підприємствах, і на дачних ділянках, де досяжний якнайкращий ефект, який може стати орієнтиром для всіх.


Вверх

Замовити дзвінок


Залиште Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом робочого дня.Наприклад: 063 012 23 45


Передзвоніть мені!